Únor 2010Já v parlamentu nedělám nic, říká Topolánek

20. února 2010 v 13:17 | Akhur9

Charakteropat v akci


"chlapče, vy moc čtete "

reakce Topolánka na docela pěkně nachystanou diskuzi od těch třech mladých lidí, všimněte si , jak poté Topolánek začne odbočovat že šetří naše peníze


Charakteropat v akci

Všechny strany mají škraloup. Nevolte je, vyzývá server

20. února 2010 v 13:05 | Akhur9
8.2.2010 6:11 - Nevolte ČSSD. Nevolte ODS. Nevolte KSČM. Nevolte TOP 09. Nevolte DS. Nevolte KDU-ČSL. Nevolte SSO. Nevolte SPO. K tomu vyzývá web Nevolte.cz
Provozuje jej pražský grafik Marek Wollmann. Web shrnuje všechny články a televizní příspěvky o kauzách politických stran. Vedle toho se na Facebooku prezentuje videomontážemi, na kterých například Jiří Paroubek střílí z pistole na "tajném srazu ČSSD" nebo Mirek Topolánek v masce hokejového brankáře hrozí lidem asimilací jako mechanická kolektivní bytost Borg ze Star Treku. Video se jmenuje "Topolánek není člověk."
Server ParlamentniListy.cz vám se zakladatelem stránek Markem Wollmannem jako první přináší rozhovor.
Video s Topolánkem jako Borgem je reakcí na Topolánkův vlastní videoprojev, ve kterém vystoupil v hokejové brankářské masce poté, co na něj čtyři muži na mítinku v Hustopečích házeli kameny.
O každé významné straně píše Wollmann jako o nevolitelné a shrnuje její kauzy. V případě ČSSD jde například o podezřelé obchody Filipa Bušiny, spolupracovníka středočeského hejtmana Davida Ratha. V případě ODS zase o toskánskou aféru nebo o kontroverze spojené s chomutovskou primátorkou Řápkovou. U TOP 09 Wollmann shrnul kontroverzní minulost místopředsedy Miroslava Kalouska. A stranu označuje jako "klon ODS".
Špína je na každého. Ale volit by se mělo
Co vás vedlo k založení stránek? Rozhodla jedna konkrétní kauza, nebo šlo o dlouhodobou nespokojenost?
Ze všeho nejvíc to byl pořad Reportéři ČT. Když jsem v něm sledoval například kauzy kolem chomutovské primátorky Řápkové a viděl jsem, že i když novináři najdou dost důkazů, politik je stejně nesetřelitelný, uvědomil jsem si, že by stálo za to všechny kauzy shrnout na jednom místě. Myslíte si tedy, že by váš server mohl v politice něco změnit? Nemyslím si, že by server Nevolte.cz sám o sobě dokázal něco změnit. To spíš voliči by si měli uvědomit, co mohou změnit oni. Když volby zase vyhrají velké strany, ODS a ČSSD, politika bude pořád stejná.
Vaše stránky se ale jmenují Nevolte.cz - a mají sekci věnovanou prakticky všem významným stranám. Neříkáte tedy vlastně lidem, aby nevolili vůbec?
Ne. Název domény nevolte.cz má znamenat nevolte politické strany zapletené do korupce, nevolte politické strany, které jsou svým programem zaměřeny proti demokracii. Čili nevolte korupci, klientelismus, extremismus.Šlo mi o to, aby se voliči zamysleli, co politici dělají, a měli dostatek informací k volbám pohromadě na jednom místě. Nechci těmito stránkami říct ale ani to, aby lidé volili strany, jež tam uvedené nejsou.
Ideální situace? Až ten web zavřu.
Na stránkách Nevolte.cz není zmíněna Strana zelených. Proč?
Nejsou tam strany, na které jsem nenašel dost špíny. O zelených se možná říká, že jsou blázniví, ale žádnou kauzu s důkazy zatím nemají. Stejně tak čekám s Věcmi veřejnými, rád bych počkal, jestli to, co teď vytahují na Radka Johna, je nějak opodstatněné. Ale kdyby se zítra objevilo něco na kohokoliv, kdo na stránkách ješte není, určitě bych to dal i na Nevolte.cz. Stránky jsou reálným obrazem, nechci a nemanipuluji skutečnost.
Plánujete, že byste sám kandidoval?
Takhle jsem o tom nikdy nepřemýšlel. Ale nemyslím si, nejsem politik a ani se nesnažím nabízet řešení, pouze upozorňuji, připomínám.
Jaké máte s Nevolte.cz plány do budoucna?
To nezálěží na mě, ale na tom zdali naše politika bude podobnou reflexi potřebovat, osobně doufám, že ne. Takže v ideálním případě stránky zaniknou, v horším se budu dále snažit připomínat, kdo jsou naši politici.
Foto: Nevolte.cz
Autor: cti

http://www.parlamentnilisty.cz/exkluzivne/159253.aspx

Intriky lékařů: Klause chtěli prohlásit za blázna

20. února 2010 v 10:47 | Akhur9
"Zločin je odchylka od obecně uznávabých norem chování , způsobená často duševní poruchou....Je proto zřejmé, že duševní stav lidí, kteří by eventuálně mohli vyzývat k opozici vůči komunismu , není normální" úryvek ze sovětského deníku Pravda , citovaného v knize Paula Johnsona 20.století str.661
pozn.:
komunismus - tím bylo myšleno psychopatický bolševismus , dnes pro-eu nebo pro-global.


EXKLUSIVNĚ - Prohlásit prezidenta Václava Klause za psychicky nemocného a neschopného zastávat svůj úřad. Takový byl plán několika lékařů a politiků, jak loni zajistit podpis Lisabonu.
Vyplývá to z osobní korespondence mezi několika lékaři a politiky blízkými exprezidentu Václavu Havlovi. V sérii dopisů tento plán vzájemně cizelují. Redakce Prvnichzprav.cz má korespondenci k dispozici.
"Ano, jsem autorem," potvrdil pro Prvnizpravy.cz ambulantní specialista a publicista Jan Hnízdil, hlavní strůjce plánu.
"Už delší dobu mne a některé kolegy znepokojují názory, postoje a činy Václava Klause. S kolegy jsem o tom na podzim v uzavřeném kruhu komunikovali mailem," potvrdil.
"Praxi zavírat politické oponenty do blázince zavedl už Stalin. Jeho dnešní pokračovatelé prostě nejsou schopni pochopit, že může existovat člověk s jinými názory, než které oni považují za jedině možné," řekl pro Prvnizpravy.cz tajemník prezidenta Ladislav Jakl.
Hnízdil odmítá, že by šlo o plán, jak se zbavit prezidenta. "Nespřádali jsem žádný plán jak odstranit Václava Klause, nešlo o žádnou nátlakovou skupinu nebo akci sledující urychlení podpisu Lisabonské smlouvy," tvrdí.
Korespondence ale mluví jinak.

Jak se zbavit Klause
Plán lékařů zatím probleskl pouze v Lidových novinách, kde proběhla polemika mezi Hnízdilem a tajemníkem prezidenta republiky Ladislavem Jaklem.
Hnízdil zde svůj plán načrtl jen v obecné rovině, redakce Prvnichzprav.cz má ale k dispozici emaily, ze kterých je jasné, že Hnízdil svůj plán myslel zcela vážně a chtěl ho realizovat na konci října.
Například 17. října napsal Hnízdil email psychiatrovi Václavu Mikotovi, ve kterém chce znát názor na svou iniciativu.
Přiložil k němu koncept dopisu určeného vědecké radě a etické komisi České lékařské komory. "Dovolujeme si Vás oslovit v otázce týkající se zdravotního stavu pana prof. ing. Václava Klause (…) Jsme svědky toho, jak charakter i obsah jeho projevů a názorů sklouzává do pozice, která je, z čistě lékařského hlediska, čím dál více nestandardní," píše v návrhu dopisu, který později skutečně odeslal.
Hnízdil se odvolává na Klausovu nečinnost při jmenování soudních čekatelů, odsuzování mezinárodních organizací, jako je Evropská unie, "ideologický boj s ochránci životního prostředí" či "popírání demokratických principů" v případě odmítání podpisu Lisabonské smlouvy.
"Máme důvodné podezření, že pan prezident Klaus jedná pod vlivem závažných, možná patologických, změn duševního stavu nebo poruchy osobnosti, které nejsou jen přechodného rázu. Dostává se tak pod značný tlak médií a mezinárodní politiky, se svými názory se izoluje, což ještě více prohlubuje zmíněný proces a jeho projevy v jednání. Jako lékaři se obáváme, že může být nebezpečný jako sobě, tak, vzhledem k úřadu který zastává, celé České republice," píše ČLK Hnízdil.
Navrhuje zdravotní stav prezidenta odborně zkoumat. "Za indikované považujeme především znalecké posouzení jeho poznávacích a ovládacích funkcí, včetně struktury svědomí a hodnotové orientace. Máme pochybnosti o tom, zda je za těchto okolností schopen plnit Ústavou ČR daný slib, že svůj úřad bude zastávat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, v zájmu lidu této země."
Mikota odpovídá, plán se mu líbí
Mikota odpověděl 19. října. Ne že by se konspirativního plánu lékařů zhrozil, radí jim naopak, že tak, jak ho koncipují, by byl kontraproduktivní.
"Také si myslím, že pan president naší zemi i celé EU škodí svým postojem k Lisabonské smlouvě. Ten návrh na úplné zbavení způsobilosti k právním úkonům však považuji za nešťastný. Takový postup by z něj mohl udělat mučednického proroka všech zavilých euroskeptiků," odpovídá Mikota.
Upozorňuje, že existuje i možnost částečného zbavení způsobilosti k právním úkonům. "K tomuto opatření se sahá například u kverulantů, notorických sudičů. Soud, na doporučení dvou psychiatrů a jednoho nebo více psychologů, shledá kverulanta nezpůsobilým podávat stížnosti. Předpokládám, že by se v tomto případě mohla omezit způsobilost například na účast v politickém životě. To už by bylo věcí expertů a právníků, jak tuto nezpůsobilost vymezit tak, aby pan president nadále mohl být občanem této republiky, aniž by jí škodil," radí Mikota.
Hnízdilovi se Mikotův nápad na pouze částečné zbavení právní působnosti zalíbil.
Dnes přitom tvrdí, že se lékaři na žádném návrhu nedokázali sjednotit. "Rozhodli jsme se proto naši soukromou korespondenci ukončit bez jakéhokoliv závěru," řekl pro Prvnizpravy.cz.
To ale není pravda. Rozhodli se právě pro Mikotův návrh. "Jednoznačně jde o omezení způsobilosti vztahující se na účast v politickém životě. Jsem si jistý, že pokud by se návrh v tomto duchu přepracoval, podpořila by jej řada kolegů. S jistotou psychosomatik Šavlík, velmi pravděpodobně psychoanalytik Pothe a další. Podstatné ovšem je, zda byste byl ochoten se na přepracování návrhu podílet a poté jej podpořil," vybízí Hnízdil Mikotu.
Hnízdil byl navíc ochoten plán realizovat za každou cenu. "Já bych do toho šel určitě, mám další dvě kolegyně, pokusím se získat další. Myslím, že by stačilo tak deset lidí. Mohli bychom se tomu přes víkend věnovat a po neděli případně podat," napsal také v dopise z 13. října.
Dokonce kvůli dotažení plánu byl ochoten změnit svůj pracovní program. "V medializaci určitě problém nebude, ani u nás, ani v zahraničí. S ohledem na zájem návrh urychleně realizovat jsem změnil program a zůstávám o víkendu v Praze. Můžeme návrh finalizovat mailem a pak se v sobotu nebo v neděli sejít k podpisu konečné verze. Tu by měl ještě shlédnout právník. Máte nějakého?" zjišťuje Hnízdil.

Zapojil se i Stránský
V celé záležitosti hraje podstatnou roli také Martin Jan Stránský, politik řadící se k okruhu příznivců exprezidenta Václava Havla. Předloni s Havlovou a Švejnarovou podporou neúspěšně kandidoval na senátora za volební obvod Praha 1. "Jedním z diskutujících byl i neurolog Martin Jan Stránský," potvrdil Prvnimzpravam.cz Hnízdil.
Stránský svou roli nepopírá, tvrdí ale, že původní myšlenka je Hnízdilova. "Ani nevím, jak se to ke mně dostalo, nebyl jsem autorem té myšlenky. Ta myšlenka vznikla u kolegů lékařů. Zformulovali dopis, který poslali ČLK," řekl Stránský Prvnimzpravam.cz. Na dotaz, kdo další byl do plánu zapojen, jmenoval Stránský například psychologa Slavomila Hubálka.
Podle něj šlo spíše o teoretickou debatu, která pak skončila. "Byly obavy, jaký by byl praktický dopad. Někteří si mysleli, že se v očích veřejnosti zesměšníme," přiznal Stránský.
Hnízdil se Stránským řadu svých návrhů konkrétně konzultoval. "Motivem našeho návrhu musí být výlučně zájem pacienta - V.K., který se v důsledku dekompenzace osobnostní poruchy dostává pod drtivý tlak médií a mezinárodní politiky, se svými názory je izolován, což ještě více prohlubuje jeho poruchu a vede k eskalaci patologického chování. Jako lékaři jsme si vědomi jeho ohrožení a považujeme za povinnost podniknout kroky k ochraně jeho zdraví. Tím bychom se elegantně vyhnuli riziku přímé konfrontace s V.K., neboť jednáme v jeho zájmu a jakékoliv politické motivy vylučujeme. Vše musí být korektní a medicínsky zdůvodněné," píše Stránskému Hnízdil.
Návrh podle něj může být stručný, se stanovením přesné diagnózy. "Je to jistě nestandardní postup, podle mého názoru se ale nestandardní situace jinak řešit nedá. Jsem si jistý, že by to mělo velký ohlas doma i v zahraničí," uvedl v dopise.
Hnízdil také sehnal vyjádření několika lékařů a připravil i pracovní verzi návrhu zbavení způsobilosti. Emailem pak oslovil své známé z řad lékařů, aby mu poslali připomínky a zároveň pomohli získat další kontakty. "Na dalších signatářích intenzivně pracuji, bez Vaší pomoci to nepůjde, moje kontakty v oboru psychiatrie a psychoterapie jsou limitované. Zkuste prosím s návrhem seznámit své spolehlivé kolegy," prosí Stránského.

Plán se zrodil už na jaře
Hnízdil začal plán připravovat už na jaře. Redakce Prvnichzprav.cz získala také část korespondence z května 2009. Hnízdil v ní oslovuje Právní oddělení České lékařské komory a dožaduje se konzultace ve věci nucené hospitalizace.
Nechtěl být tehdy ještě určitý a proto názor lékařů sonduje pouze v obecné rovině. "Člověk, který není mým bezprostředním pacientem, zastává vysokou manažerskou funkci. V průběhu výkonu funkce u něj došlo k dekompenzaci hluboké osobnostní poruchy, svým chováním se stal nebezpečným sobě i spolupracovníkům, zpřetrhal všechny kontakty s rodinou a na svoje patologické chování ztratil náhled," napsal už v květnu Hnízdil.
Od ČLK chce vědět, zda jako lékař může nějak intervenovat, zda se může obrátit na soud s žádostí o nucenou hospitalizaci a jak by takový návrh mohl vypadat.
ČLK mu odpověděla dopisem z 22. května. Její právníci navrhují postup, který pak Hnízdil rozvíjí v korespondenci z podzimu. Odpověď vypracoval právník Miloš Máca.
"Nepřijde mi to divné, protože osobní aktivity pana Hnízdila mne nezajímají," řekl Prvnimzpravam.cz na dotaz, co si o plánu Hnízdila myslí. "Využil zákonné právo zeptat se komory, obrátil se s dotazem, kdyby to udělal znovu, jednal bych stejně," dodal.
(Adam B. Bartoš, foto: arch.)

12. února 2010 - 13:03, www.prvnizpravy.cz

http://abbartos.wordpress.com/2010/02/12/intriky-lekaru-klause-chteli-prohlasit-za-blazna/#more-242

Největší vzpoura všech dob: Vyžeňme parazity!

18. února 2010 v 17:55 | Akhur9

Největší vzpoura všech dob: Vyžeňme parazity!

Překládám poselství, které se šíří po francouzském webu. Hluboce s ním souhlasím a připojuji se. Prosím, šiřte dále.

Největší vzpoura všech dob. Anonymní dopis.

Francie, 16. 8. 2009
(Kdokoli by chtěl vydávat tento dopis za své osobní dílo, nechť je pokládán za lháře. Kdokoli by na něm změnil třeba jen čárku, nechť je nazván falsifikátorem. Kdokoli by ho použil pro řízení skupiny lidí, nechť je označen jako usurpátor.)

Dobrý den!

Právě se aktivizuje největší vzpoura všech dob. Je pokojná, odhodlaná, nekompromisní a vědomá.
Toto povstání je neformální, nemůže být organizováno, hierarchizováno a zůstává majetkem každého, kdo si přečte tento text.

Mnozí z vás jste měli dost inteligence, abyste se snažili pochopit soukolí tohoto světa, a hledali jste si informace neoficiálními cestami.

To, co jste objevili, vás hluboce šokovalo, ale měli jste a stále máte odvahu o tom mluvit ve svém okolí, abyste probudili Vědomí těch, kteří spí jako pařezy, manipulováni mediální propagandou a svým vlastním egem.

Po celá desetiletí pozorujete činy svých vůdců, aniž na nich můžete cokoli změnit.

Dělají, co chtějí, s pomocí svých nevědomých a zainteresovaných přisluhovačů, aniž se ptají na váš názor, navzdory tomu, že byli zvoleni, aby se řídili vašimi pokyny.

O nic je nežádejte ... o vůbec nic. To by znamenalo, že se domníváte, že je potřebujete.

Na internetu se mluví hodně na téma "Ilumináti". (Jestli jste o nich nikdy neslyšeli, vyhledejte si tam to slovo.)

Proč ti, kteří se snaží kontrolovat váš svět, necenzurují (prozatím) všechny tyto stránky a videa, která je odhalují?

Důvod je velmi prostý: umožnit, aby zavládl stres a strach a aby se vytvořil pocit bezmocnosti tváří v tvář postupnému narůstání jejich "světové vlády", která bude favorizovat (relativně) pouze nepatrnou část lidského rodu a druhou, četnější část, vyhladí.

Tento pocit strachu a bezmocnosti posiluje uskutečnění jejich plánu na světový totalitarismus prostřednictvím zákona známého pod názvem zákon přitažlivosti.

Podle přijaté definice tohoto zákona člověk neochvějně přitahuje věci, na které se koncentruje (které si přeje a pevně věří, že je bude vlastnit), a zejména přitahuje ty, jichž se bojí.

Tak, jak je v současnosti učí "vůdcové" zákona přitažlivosti, jsou tyto zákony individuální a točí se hlavně kolem stejných témat: chci zbohatnout, chci potkat lásku, chci dům svých snů, atd. Já, já, já ....

Zákon přitažlivosti, tak jak je vyučován v současnosti, je založen na egoistických požadavcích, posiluje egoismus, a může vytvořit pouze svět podobný tomuto, založený na egu, který plodí pouze katastrofy, války a nespravedlnost.

V tomto světě nikdo nemůže najít pravé štěstí. To je nepochybné.

Tento zákon přitažlivosti je kolektivním i individuálním zákonem odvozeným od skutečného univerzálního zákona, který se nazývá "zákon příčiny a důsledku".

Může být pro lidstvo účinný pouze přes individuální a kolektivní přání/příkazy v zájmu kolektivu, tedy nezainteresované a altruistické.

Je evidentní, že čím více si rozhodující masa lidí bude přát štěstí ostatních (příčina), tím více budou jejich činy zaměřeny na blaho lidí této planety, kteří z nich budou mít prospěch (výsledek), a naopak.

Zákon přitažlivosti je pouze úchylkou zákona příčiny a důsledku.

Čím více budete mít strach z psychopatických predátorů, kteří vám vládnou, tím více budete uznávat jejich moc.

Čím více se budete cítit zbaveni svých vnitřních sil, tím více budete přitahovat události, které oni chtějí, aby se staly ... protože věříte v jejich moc, i když si ji nepřejete ... a oni to vědí.
Ale bez vás nemají žádnou moc.

Stojíte na úsvitu Nového světového pořádku, který chtěl ustanovit Adolf Hitler.

Je naprosto možné, a to díky vašemu Vědomí reálné osobní a kolektivní moci, která je ve vás, že tento den nikdy nevzejde.

Od George Bushe otce až k Nicolasu Sarkozymu, přes Davida Rockefellera, si většina vysoce postavených politiků přála tento nový světový řád.

O čemž se zmiňovali a postupně ho nastolovali. Pokud ho dosáhnou, bude to úplný konec vašich svobod a nezvratitelné podrobení lidských Vědomí technologiím (prostřednicvím již existujícího a prodávaného čipu, implantovaného do každého lidského těla, buď oficiálním způsobem nebo nějakou oklikou). Toto vše už víte, a pokud ne, vyhledejte si informace.

V lednu 2009 prohlásil francouzský president Nicolas Sarkozy při novoročním přání velvyslancům:
"Půjdeme společně k novému světovému řádu a nikdo, říkám nikdo, se mu nebude moci postavit!"

Je nepopiratelné, že toto je totalitární a vyhrožující projev, ale víte, co ještě dodal?
"Co neuděláme v roce 2009, bude mnohem těžší provést v roce 2010." Tento rok "bude bezpochyby jedním z nejtěžších za desítky let."
"Čas hraje proti nám."

Čas hraje proti nám...

Přesně tak, jejich čas na této planetě a v jejich podzemních krytech je spočítán a dojde k jeho bezprecedentnímu urychlení, a to díky vašemu Vědomí a Vědomí všech lidí, kteří budou jednoduše aplikovat to, co je zde doporučeno.

Pozemská bohatství patří vám a nikoliv úzké vrstvě zazobanců řídících svět.

Veškeré bohatství světa bylo vytvořeno prací a utrpením vašich rodičů, prarodičů, praprarodičů a tak dále, nedobrovolných otroků rodin, které vždy měly v rukou otěže vlády tohoto světa.

V žádném případě nemohou tato bohatství patřit této "vládnoucí" kastě. Patří právě tak obyvatelům západu i obyvatelům Afriky i celému zbytku světa, jejichž předkové, ať už byli zapojeni do vytváření vašich společností či izolováni od zbytku světa, přispěli k evoluci světa prostě tím, že žili.

Musíte se znovu chopit své vnitřní i kolektivní moci. Tato moc je nesmírná. Je skrytá v každé lidské bytosti a prosté odhodlání způsobí, že ve vás vzejde. Buďte připraveni, neboť svět se změní díky vám a díky všem lidským bytostem dobré vůle, kteří přispějí k tomuto doporučení.

Není důležité, zda jste ateisté, věřící či agnostikové. Důležitý je váš záměr, Vědomí (pro věřící Duše), které v sobě nosíte.

Mezi ateisty existuje stejné poměrné množství lidí dobré vůle vůči bližním jako u věřících různých náboženství, sekt, bratrstev a jiných seskupení.

A existuje také stejné poměrné zastoupení lidí špatné vůle vůči svým bližním mezi ateisty jako mezi věřícími různých náboženství, sekt, bratrstev a jiných seskupení.

Popírat to by bylo lehkověrné.

Ve všech sférách společnosti jsou osoby dobré i špatné, ve všech skupinách a ve všech zemích. Někdy je lze poznat podle jejich slov, ale především a zejména podle jejich činů.

Z toho vyplývá, že je lepší opřít se o Skutečnou lásku, o Vědomí, než o nějakou skupinu složenou ze záměrů, které si vzájemně odporují a vylučují se.

Otevřete svého ducha Univerzální lásce, nikoliv lásce omezené na jednu skupinu.

Odpoutat se od VEŠKERÉ formy hierarchie je JEDINÁ cesta k nalezení své osobní moci.

Od úsvitu světa drží psychopati bez Vědomí v rukou vládu ve všech oblastech, ve všech sférách, ve všech skupinách a na mnoha úrovních, aby mohli ovládat a řídit zbytek populace, který všeobecně více inklinuje k míru a není si vědom existence a manipulací psychopatie.

Svým pacifismem a svou úrovní vědomí umožnila tato populace až do nynějška nevědomky své podrobení psychopatům, kteří neváhají využívat slibů, naděje, laskavosti, lži, lstivosti, vydírání, autority, slovního násilí a konečně i fyzického násilí, aby si udrželi svou moc.

Ať je vaše víra a vaše úroveň vědomí jakákoli, vidíte dobře, že tento svět je světem krvežíznivým, řízeným krvežíznivými bytostmi, které se jen zřídka starají o dobro a život bližního.

Aniž byste se odpoutali od svých osobních aktivit, které jsou důležité pro změnu vašeho světa, můžete k nim přidat jednu navíc. Ta vám umožní spojit se v reálném čase se všemi osobami dobré vůle, které žijí ve všech koutech světa.

Vytvoříte spojení mezi sebou samým a všemi ostatními, jak tomu v celé známé historii lidstva nikdy dosud nebylo.

Ať je vaše rasa či příslušnost jakákoli, převezmete kontrolu nad svým životem, aniž byste umožňovali psychopatům vás obelhávat a řídit.

Než vám ukážeme, jak to udělat, je důležité vám osvětlit účinnost a vliv vaší osobní moci, vašeho záměru.
Nebudeme po vás chtít, abyste prováděli meditaci či modlitbu, které mohou mít uspávající vliv na Vědomí, když je užíváno v rámci víry. Každý činí, jak si přeje, při vědomí, že to, co se zde požaduje, je pozvednutí Vědomí.

Být si Vědom svého okolí a své osobní moci nevyžaduje provádění meditace, ale vzájemně se to nevylučuje, pokud je meditace praktikována při plném Vědomí.

Lidé mohou mít zostřené Vědomí, aniž cokoliv praktikují. Co je důležité, je Intence, Osobní vědomí, Upřímnost a Přímost.

Vaše moderní věda, fyzika, dokázala, že hmota je složena z energie, z vibrací, a to od kamene až po vzduch, který dýcháte a který nevidíte.

Každý atom, každé fyzické těleso vydává vibraci, vlnu.

To je důkaz, na kterém se shoduje celý svět: vše v lidem známém vesmíru vydává vibraci, frekvenci.

Dáme vám příklad ze světa lidí: když se ve vaší blízkosti stresuje jednotlivec nebo skupina, tato vibrace, tato vlna je nakažlivá (emoční vliv) a může vás přivést k tomu, že také začnete být ve stresu, pokud nedokážete vliv relativizovat a odpoutat se od něj, nebo pokud nemáte zostřené Vědomí reality, což od vás bude vyžadovat dodatečnou snahu o koncentraci.

Ale v každém případě vás tato vibrace stresu zasáhne, ať už ji překonáte nebo ne.

Stejně je to s každou myšlenkou, citem nebo záměrem, který v sobě vytvoříte.

Každý odpovídá určité vibrační úrovni, od nízké až po vysokou, a ovlivňuje svoje okolí negativně nebo pozitivně. Mozkové vlny jsou měřitelné.

Díky vašim záměrům, myšlenkám (příčina) se můžete nejen "napojit" současně na všechny lidi dobré vůle na Zemi (se stejnou vlnovou délkou), ale také ovlivnit běh dějin (důsledek).

MŮŽETE VYHNAT Z VAŠÍ PLANETY PSYCHOPATY, kteří vám ukradli vaši vnitřní a kolektivní moc, pokud se nepřizpůsobí cestě Vědomí a Univerzální lásky, které jsou nyní aktivovány.

Volba je na nich: jít touto cestou, anebo být svrženi ze Země. Jejich existence se stane peklem a jistým koncem, pokud nebudou následovat energii/vibraci, která nastupuje rychlostí blesku díky vám, vašemu uvědomování a šíření tohoto poselství.

Vaše moc je mnohem větší než se domníváte, pokud budete následovat cestu Vědomí a nikoli cestu spánku. Tato moc se násobí všemi těmi, kteří vás budou provázet tímto směrem.

Zde je to, co máte udělat, a je to docela jednoduché...

Pět minut po poledni vašeho času jděte do ústraní a položte pravou ruku (nebo obě ruce) na zem, nebo na podlahu, pokud jste v 50. patře mrakodrapu, a pak všemi buňkami své bytosti pošlete svou Energii/Vědomí ke středu Země a řekněte nahlas nebo myšlenkou (intenzívní a vědomou):

"Ať všichni psychopaté, kteří řídí nebo snaží se řídit moji planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země."

Váš mozek vytvoří mozkovou vlnu, která bude znásobena podobnými VĚDOMÝMI vlnami miliónů lidí kolem celé planety.

Ať už věříte ve svou osobní a kolektivní moc nebo ne, toto prosté tvrzení vás bude stát denně pouze několik sekund, jeden prostý impuls.

Ať už si vytvoříte Vědomí své osobní a kolektivní moci nebo ne, musíte to dělat, pokud je vaším přáním radikální změna směrem k harmonické Zemi, kde je si každý vědom důležitosti života bližního, a humanismus a rozvoj duše vystřídají okamžitě tato planetární jatka.

V okamžiku, kdy jsou psány tyto řádky, je tato operace již prováděna denně ve frankofonním světě.

Podle intenzity a frekvence vyvolané zvyšujícím se adekvátním počtem aktivizovaných osob může být výsledek rychlý, anebo o hodně pomalejší. Pokračujte v této aktivitě i v době míru.

Připojte svou Energii/Vědomí k tomuto postupu podle výše uvedených pokynů. Nedělejte z toho ani náboženství, ani rituál, ani povinnost. Tento akt musí být Vědomý.

Pokud zmeškáte navrhovanou hodinu, nevadí. Během dne bude v každou hodinu někde na planetě 12.05, takže to můžete udělat v kteroukoli hodinu dne a připojit se k nové kolektivní vibraci osob dobré vůle, které vyvolají tento impuls někde na Zemi.

Tato praktika vám nezabraňuje provádět vaše aktivity, naopak, učiní je čím dál tím více vědomými a posílí je.
Jde tu nejen o běh dějin, ale dovolí vám rozvíjet vaše Vědomí, vaše odhodlání pro lepší svět, váš altruismus, sílu vašeho záměru, a spojit vás s ostatními tak, abyste nalezli svou osobní i kolektivní sílu.

Vládní pokusy, jak sovětské, tak americké (i CIA) s "psychologickými jevy" dokazují rovněž reálnost těchto jevů.
Nevydávali by miliardy na pokusy ve věci, která neexistuje.

Pro ně nejde o to vědět, jestli tyhle jevy existují, ale pochopit jejich mechanismy a jejich různé možné aplikace.

Schopnosti lidské duše jsou studovány po celá desetiletí vašimi vládami, a ty by chtěly, abyste věřili, že nemáte žádnou moc?

Chtějí, abyste věřili, že tyto schopnosti jsou pouze výsadou několika mimořádně nadaných, několika vyvolených?

Pokud je tohle odpověď, ke které se přikláníte, kdo by mohl být dost silný, aby vás probudil z vaší letargie?

Pouze vy sami.

Od doby, co existuje svět, "autority" vás nepřestaly oddělovat, rozdělovat, aby vás mohly lépe ovládat, a neustále se obávají vašeho sjednocení. Vědí, že před vaší KOLEKTIVNÍ MOCÍ nemohou nic dělat.

Energie/vibrace, která je aktivována a podněcována v tuto chvíli, je výsledkem planetární dohody mezi lidmi dobré vůle vůči svým bližním a za účelem prostého a jednoduchého vyhlazení psychopatů z vašeho světa. Výsledek bude jednoznačný.

Vyzýváme k rychlému šíření a přesnému překládání tohoto dopisu do všech jazyků světa. K překladům přiložte i francouzský originál.
Webmasteři, blogeři, admistrátoři fór, spisovatelé a všichni lidé dobré vůle, rozšiřujte tento dopis do celého světa.
Kopírujte ho na své blogy, weby, fóra, do knih, umožňujte jeho stahování ve verzi PDF, aby ho lidé dobré vůle mohli posílat svým přátelům.
Umožněte svým návštěvníkům vyjádřit se k tomuto námětu. Budou tam lidé vnímaví, i skeptičtí ... a zasáhnou i psychopaté. Na tom nezáleží, konat bude ve skutečnosti síla, odhodlání a záměr mnoha lidí.
Největší povstání všech dob je nyní aktivováno. Je mírumilovné, odhodlané, nezastavitelné a vědomé.
"Ať všichni psychopaté světa, kteří řídí nebo se snaží řídit mou planetu, následují cestu Vědomí, cestu Univerzální lásky, a to ihned, nebo ať jsou neprodleně odstraněni ze Země."
Ať vaše vědomí doprovází vaše kroky. Pečujte o sebe i o své okolí.
Francie, 16. 8. 2009

http://orgo-net.blogspot.com/


Synagóga Satanova (3)

16. února 2010 v 21:06 | Akhur9
" Pokud židé mají vládnout světu, kdo bude vládnout židům? "

Židé vs. Baalovci

Poslední doubou narážím na stále více proti-židovské , proti-izraelské a proti-judaistické názory na netu ale i mezi lidmi, dávám si otázku, proč jsou Židé a židé obviňování ze všeho zla ?
Je to vůbec možné v jejich silách ? Jsou všichni Ž/židé špatní ?

mohu klidně odpovědět že NE .
a to na všechny tři současně .

V každé populaci , jak jistě snad tušíte , existuje malá dobře zamaskovná skupina duševně né plně vyvinutých jedinců , nazývám jí " patokratická subskupina".
Její obyvatelstvo je tvořeno směskou primárních psychopatů až po charakteropaty.
Tito jedinci obvykle nejsou něják zjevně fyzicky postiženi , zato jsou težce postiženi na mozku .

Odhady jsou ,že tvoří až 18% populace ve vrcholném stavu tvz. patokracie
Tito lidé nenávidí svět , a hlavně nenávidí ostatní lidi. Svou nenávist projevují mnoha způsoby,
od násilí na ostatních , přes zastrašování po pato-degeneraci jakékoliv normální ideologie .
U nás v ČR se vyskytuje celá škála : pseudo-nacionalisti , pseudo-vlastenci, pseudo-demokrati , pseudo-komunisti, pseudo-kapitalisti, pseudo-zelení atd.
Zeptejte se techto pánů pseudo , jak moc milují lidi nebo zemi v které žijí ?
Dostane se vám škála odpovědí , ze kterých snadno rozlišíte ty pravověrné a ty pseudo.
Tak je to i u Ž/židů. Stačí jen správně položená otázka, a hned poznáte ty normální a ty druhé.

Ž/židy tvoří dvě hlavní větve

1A Jedni chtějí žít v klidu a míru , tolerace a "srdečný rozum" ( vědomí+svědomí) , nechtějí žádnou další půdu nebo něčí majetek, žádnou moc. Jen v klidu žít a hlavně mít svůj klid.

2A Druhá skupina chce moc , sílu a zničit svět za všechny křivdy, které jim svět " jakože-udělal", sami však není , že si za ně mohou sami, že důsledky , kvůli kterým byli perzekuováni v minulosti jsou dílem skutků jejich otců ( myslím tím skutky této druhé skupiny).

Toto platí pro káždý národ na Zemi, téměř vždy udělá průser ta druhá skupina té první nebo druhé ze svého národa nebo jiného národa.

Vezněme si příklad palestinsko- izraelský

Palestinci (B) jako 1B ( Palestinčtí arabové) + 2B ( Pako- Palestinci)
a Izraelci (A)jako 1A (Ž/židé)+ 2A ( Pato- Ž/židé)

1A+2A chtěly pro sebe místo pro život
1A chtěla místo ,kde budou žít v bezpečí
2A jako místo pro svůj parazitismus.
1A chtěla žít v pokoji s 1B .
Na území však žijí populace 1B+2B.
2B parazituje na 1B.
2B si uvědomuje , že příchodem skupiny A ztratí částečně vliv nad skupinou 1B.
2B zahájí manipulativní kampan vůči 1B a současně 2A zahájí svojí "masáž" mozků na skupině 1A
2B varuje před 2A a naopak.
1A a 1B jsou zmateny a decimovány skupinami 2B a 2A
Na počátku skupina 2B nebo 2A útočí na 2A nebo 2B
2A a 2B zdokonalují systém ochrany a cíle jsou mnohem méně zranitelné
2A zahajuje útok proti skupine 1B a 2B proti skupině 1A
1A začne podporovat 2A a 1B zase 2B
Převažující stráty jsou ve vrcholu ve skupině 1A a 1B
2A a 2B stabilizují parazitní systémem ve společné symbióze , společeně parazitují na 1A a 1B
1A a 1B ale neví , že na nich parazitují 2A a 2B
1A vidí pouze 2B a myslí si ,že tak vypadá i 1B a u 1B je to na stejné brdo

Dokonalé , že ?

Takhle to ti zmrdi dělají , takže házet všechny židy do jednoho pytle není objektivní a vyhovuje to jen Pato-Ž/židům .

A ty přece nebudeš podporovat psychopaty nikde ?!

Proto neberu antisemitismus vážně , je to jen nepochopení problému nebo jeho povrchní intepreteci.

Mimozemšťané mezi námi

14. února 2010 v 16:16 | Akhur9 |  UFO
Úvod
Existují zarážející důkazy od jistého počtu nezávislých zdrojů, že "lidsky vypadající" mimozemští návštěvníci se integrovali a žijí v hlavních populačních centrech, a to až do nedávné doby, přičemž je toto známo jen vybraným členům vládních agentur a vojenským sekcím. Rozsah vysoce tajných vládních dokumentů a vojenských programů tomuto jevu poskytují důvěryhodnost, tak jak to bylo odhaleno mnoha informátory. Hlavní výkonný rotmistr Robert Dean, například tvrdí, že přísně tajný dokument NATO, kterého byl svědkem v roce 1964, popisoval jak vyšší političtí a vojenští vůdci byli navštíveni a spolupůsobili s "lidsky vypadajícími" mimozemšťany, kteří se snadno mohli vmísit do lidské společnosti. To, co skutečně znepokojilo vedoucí NATO, podle Deana bylo, že mimozemšťané by mohli chodit po chodbách klíčových politických a vojenských institucí. Kromě výpovědí informátorů, jisté množství soukromých jedinců tvrdí, že se setkali s mimozemšťany chovajícími se jako obyčejní občané v hlavních městech planety.

George Adamski byl prvním, kdo poprvé psal o mimozemšťanech tajně žijících mezi lidskou populací. Ve své druhé knize "Inside the Flying Saucers" popisuje své zkušenosti s mimozemským kontaktem, kde také Adamski diskutuje o tom, jak lidsky vypadající mimozemšťané zbudovali svou přítomnost mezi lidskou populací. Tolik se nám podobají, že mohou získat práci, žít v našem sousedství, řídit auto a snadno se mohou vmísit mezi lidskou populaci. Adamski psal o tom, jak jej kontaktovali a sjednali schůzku, která vedla k jeho slavným letům na palubě mimozemských plavidel. I když kontroverze nad Adamského zkušeností s kontaktem a jeho důvěryhodností pokračuje, Adamského pozorování UFO a kontakty s mimozemšťany byly podpořeny působivou sbírkou svědků, fotografií a filmů, o kterých se jisté množství nezávislých badatelů domnívá, že nejsou podvod.
Adamského výpověď nabízí důležitý pohled na to, jak mohou mimozemšťané žít inkognito mezi lidskou populací. Poté, co prodiskutuji případ Adamského a ty nejsilnější důkazy, které to podporují, pustím se do dalších kontaktérů podobně tvrdících, že se setkali s mimozemšťany chovajícími se jako obyčejní občané. Nakonec prověřím jistý počet informátorů, kteří tvrdí, že se setkali s dokumenty nebo byli svědky událostí potvrzujících, že oficiální vláda měla povědomí o tom, že mimozemšťané žijí mezi obyčejnou populací.

Výpovědi o kontaktech, ze kterých vyplývá, že mimozemšťané jsou mezi námi
Slavné setkání Adamského uprostřed pouště s mimozemšťanem, který vystoupil z "průzkumného plavidla" 20. listopadu 1952 vidělo šest svědků, kteří podepsali místopřísežná prohlášení potvrzující Adamského verzi o události v jeho následující knize "The Flying Saucers have Landed" z roku 1953. Ve skutečnosti čtyři z těchto svědků hlásili okamžitě to, co se stalo v blízkých novinách Phoenix Gazette, který publikoval příběh 24. listopadu s doprovodnými fotografiemi a nákresy. Setkání uprostřed pouště bylo mezi těmi z Adamského tvrzení týkajících se mimozemského kontaktu, který podle badatele UFO Timothy Gooda byl "přesně oznámen" a "citlivý a ověřitelný". Poskytl jasný podpůrný důkaz Adamského prvního setkání s mimozemským cestováním v průzkumné lodi, což stojí za bližší zkoumání zvláště jeho údajné následující schůzky s mimozemšťany žijícími na Zemi.
V první kapitole "Inside the Flying Saucers" Adamski obšírně vypráví o své schůzce se dvěma mimozemšťany zatímco seděl v lobby Los Angelského hotelu 18. února 1953.

"Podíval jsem se na své náramkové hodinky a viděl jsem, že je 10:30. Dost pozdě a stále se nic mimořádného neodehrávalo, proto mě polila vlna zklamání. A právě v tuto chvíli skleslosti se přiblížili dva muži, jeden z nich mě oslovil jménem. Oba byli hotoví cizinci, ale v jejich chování jsem nespatřil sebemenší zaváhání, když přišli ke mně a ani nic v jejich vzhledu nenaznačovalo, že jsou někým jiným než průměrnými mladými obchodníky…. Všiml jsem si, že oba muži byli dobře stavění. Jeden byl něco přes 180 cm a vypadal, že mu je kolem třicítky. Jeho pokožka byla zdravě červená, oči tmavohnědé s jakýmsi druhem jiskry, která naznačovala velkou radost ze života. Jeho pohled byl mimořádně pronikavý. Jeho černé vlasy byly zvlněné a byl ostříhán podle našeho stylu. Měl na sobě tmavohnědý vycházkový oblek, ale bez klobouku. Ten menší muž vypadal mlaději a odhadoval jsem jeho výšku kolem 165 cm. Měl zakulacenou, chlapeckou tvář, čistou pleť a oči šedavě modré. Jeho vlasy byly také zvlněné a měly pískovou barvu, sestříhané do našeho stylu. Na sobě měl šedý oblek a také neměl klobouk. Když mě oslovil jménem, usmíval se. Jakmile jsem odpověděl na pozdrav, ten co mě oslovil napřáhl ruku a když se dotkla té mé, naplnilo mě to velkou radostí. Signál byl stejný, tak jak byl těmi muži domluven a já se s nimi setkal na poušti toho památného 20tého listopadu 1952." (Z knihy "Flying Saucers Have Landed.")

Významné v Adamského popisu je, jak dva mimozemšťané mohli vypadat jako obchodníci. Kromě pronikavého pohledu jej nenapadlo nic, co by bylo v jejich vzhledu neobvyklé. Adamski pokračuje ve vysvětlování toho, jak s nimi jel v jejich autě, které cestovalo do vzdálené oblasti:
"Společně jsme opustili lobby, kráčel jsem mezi nimi. Asi jeden blok severně od hotelu, zahnuli na parkoviště, kde na ně čekalo auto. Během této krátké doby spolu nemluvili, přesto jsem uvnitř věděl, že tito muži byli skuteční přátelé. Necítil jsem žádnou potřebu ptát se jich, kam mě hodlají vzít, ani se nezdálo zvláštní, že nenabídli žádnou informaci. Obsluha parkoviště přivezla auto a ten mladší z mužů vklouzl za volant, sledujíc mě, jak si sedám vedle něj. Náš druhý společník se také usadil na přední sedadlo. Jejich auto bylo čtyřdveřový, černý Pontiac sedan. Zdálo se, že muž za volantem ví přesně, kam jede a řídil zkušeně. Neznám dobře všechny ty nové dálnice, kterými se dá vyjet z Los Angeles, takže jsem neměl ani ponětí, kterým směrem se vydáme. Jeli jsme v tichosti a já si připomněl celý obsah toho jak čekám na své společníky a až se mi identifikují a vysvětlí důvod naší schůzky."
To, co je zde významné je, že dva mimozemšťané vlastnili auto a věděli jak se orientovat v nově dokončeném Los Angelském dálničním systému. To je nemalý počin a naznačuje to, že mimozemšťané mají čas se učit pravidla silničního provozu a jak se orientovat skrze Los Angeles. Následující pasáž je vcelku pozoruhodná kvůli informaci, kterou Adamski uvádí:
"Světla a příbytky řídly jak jsme opouštěli okrajové části města. Ten vyšší muž poprvé promluvil a řekl: "Byl jsi velmi trpělivý. Víme, jak moc jsi zvědavý, kdo jsme a kam tě to vezeme." Připustil jsem, že jsem opravdu zvědavý byl, ale dodal jsem, že jsem byl zcela spokojen počkat si na informaci dokud mi ji nedají. Ten, co mluvil, se usmál a ukázal na řidiče: "On je z planety, které říkáte Mars. A já jsem z té, které říkáte Saturn." Jeho hlas byl měkký a příjemný a jeho angličtina byla dokonalá. Povšiml jsem si, že ten mladší muž také mluvil měkce, ačkoli jeho hlas byl o stupeň vyšší. Divil jsem se, jak a kde se naučili tak dobře mluvit anglicky."
Zde je zajímavé Adamského vypozorování, že oba mimozemšťané mohli mluvit anglicky tak dobře bez jakékoli špetky přízvuku. To, co následuje v další pasáži, je doopravdy pozoruhodné natolik, že to odkrývá skutečný rozsah do jakého se mimozemšťané sloučili s běžnou lidskou populací.
"Jakmile prošli mé myšlenky hlavou, byly okamžitě rozpoznány. Ten z Marsu promluvil poprvé od doby, co jsme se sešli v hotelu. "My jsme ti, kterým zde na Zemi říkáte 'kontaktní osoby'. Žijeme a pracujeme zde, protože jak víš, je nutné na Zemi vydělávat peníze, se kterými si koupíš šaty, jídlo a mnoho dalších věcí, které lidé musejí mít. Žijeme na vaší planetě již několik let. Nejprve jsme měli jemný přízvuk, ale to jsme překonali a jak můžeš vidět, jsme od ostatních lidí na Zemi k nerozeznání. Při naší práci a ve volném čase se s lidmi na Zemi sbližujeme, nikdy neprozradíme tajemství, že jsme obyvatelé jiných světů. To by bylo nebezpečné, jak dobře víš. Rozumíme vám lidem lépe, než většina zná sebe sama a můžeme bez obalu vidět důvody mnohých nešťastných podmínek, které vás obklopují."
Tato pasáž je nejvýznamější, protože popisuje, jak mimozemšťané tráví své roky žitím na Zemi, učí se řeč, získávají práci a smíchávají se s lidskou populací. Navíc se zdá, že mimozemšťané žijící mezi lidmi jakoby pracovali ve dvojici, jakýsi druh kamarádského systému, který dává smysl v termínech zajišťování bezpečí a komunikace s domovským světem, objeví-li se stav nouze. Je-li Adamski přesný v tom, co si vybavuje a mimozemšťané mluví pravdu, pak se zdá, že by zde mohl být významný počet mimozemšťanů žijících inkognito mezi normální populací, v mnoha, ne-li ve všech hlavních městech na planetě. Při zkoumání dalších případů kontaktérů a svědeckých výpovědí informátorů se zdá, jakoby toto byl zrovna ten případ.
Adamski nebyl jediný kontaktér tvrdící, že se mimozemšťané smísili s lidskou populací. Howard Menger také tvrdí, že byl kontaktován mimozemšťany vypadajícími jako obyčejní lidští jedinci, když trénoval, aby se stal mluvčím pro vesmírné bratry. V jednom případě se mimozemšťan choval jako skutečný prodejce realit a zeptal se Mengera, zda by jej doprovázel v jednom z aut mimozemšťanů. Tam, kam jej vzal, bylo nové kontaktní místo k setkávání se ve stanoveném čase s loděmi vesmírných bratrů. Menger popisuje událost následovně:

"Na podzim roku 1947 mladý muž, elegantně oblečený v podzimním obleku, vztoupil do obchodu. Ačkoli řekl, že je z realitky, bylo na něm něco zvláštního. Hlavně se nechoval jako ostatní z realitek: extrovertní, žoviální, jaké jsem znal…. Řekl mi, že přemýšlel o tom, že udělá nějaké nápisy "Na prodej" blízko místa nazvaném Pleasant Grove asi osm mil od obchodu a chtěl nějakou radu…. Souhlasil jsem, že s ním půjdu. Nepředstavil mi mladou dívku, která čekala v autě… Asi po půl cesty konverzace ustala a rozhostilo se ticho. Velmi neočekávaně muž změnil téma. "Howarde, víme že držíš v tajnosti smlouvy s našimi bratry, tak jak jsi byl instruován." Nevěděl jsem, zda-li mám předstírat překvapení nebo ne, protože jsem zachytil něco neobvyklého již na samém začátku... Oh, vy jste…" a uchichtnul jsem se. Jednoduše se široce zazubil a ujel ještě asi několik metrů aniž by něco dodal. "Víš, Howarde, mnoho jsem se naučil o realitkách, ale málo o chování jejích agentů".
Mengerovi mimozemští přátelé pokračovali v popisu tajného místa, kde měl později schůzku s mimozemským plavidlem v dohodnutý čas. Mengerovy kontaktní zkušenosti a pozorování UFO podporují nezávislí svědkové, fotografie, film a dokonce i vědecké analýzy brambory údajně vypěstované na Měsíci. Timothy Good vedl rozsáhlé vyšetřování Mengerova případu a došel k názoru, že některé jeho mimozemské kontaktní zkušenosti a fotografie/filmy byly pravé. Byl to způsob, kterým byl Menger v roce 1947 kontaktován, který nás upozornil na přítomnost mimozemšťanů slučujících se s lidskou populací. Mimozemšťané se naučili o obchodu s nemovitostmi, řídili obyčejné auto a byli doprovázeni ženou. Oba mimozemšťané si osvojili identity agentů realitky a tím se mohli vyhnout tomu, že by je někdo poznal, zatímco se budou něčemu učit o lidské společnosti. Znovu, tak jako v případě dvou mimozemšťanů Adamského, pracovali v páru, což naznačuje kamarádský systém.

Při jedné "konverzaci" Howarda Mengera u něj doma v dubnu 1957, byli údajně vyfotografováni tři návštěvníci z Venuše. Několik fotografií bylo předáno Dr. Franku Strangesovi, který fotky ukázal při své přednášce o UFO. Při jedné z těchto přednášek v prosinci 1959, Dr. Stranges řekl, že se na něj obrátil úředník z Pentagonu, který mu nabídl příležitost setkat se s jedním z Venušanů. Dr. Stranges pak popisoval důkladné bezpečnostní procedury, které musel podstoupit a svou následnou 30ti minutovou schůzku s Valiant Thorem z Pentagonu. Thor byl očividně hostem vlády Spojených států již tři roky a pravidelně se setkával s vyššími úředníky včetně prezidenta Eisenhowera a viceprezidenta Nixona. Dr. Stranges tvrdí, že mu bylo řečeno, aby nikdy neprozradil, co se stalo. Nicméně, nakonec v roce 1967 napsal knihu o svém setkání "Stranger at the Pentagon". Ve své knize a v následných rozhovorech popisuje poselství světového míru a duchovnosti, kterou od Thora obdržel spolu s vyššími úředníky Spojených států.
Předvídalo se, že Strangesova tvrzení uvítá široký výsměch od badatelů UFO z nedostatku důkazů, že se taková schůzka odehrála. Přesto Strangesova minulost u soudu, jeho diplomy o vzdělání a jeho důležitost jako evangelického teologa, vše ukazovalo na jedince s bezúhonnou mravní integritou, který žádný takový podvod nevytvořil. Přijmeme-li věrohodnost a bezúhonnost Dr. Strangese, pak se zdá, že host Pentagonu, návštěvník, který tam byl tři roky, který byl údajně schopen se setkávat s vyššími úředníky, byl schopen absolvovat dohody o UFO, tak jako Menger. Mělo by se vzít v úvahu, že Valiant Thor (a jeho společníci) byli schopní spolupůsobit s jistou řadou soukromých občanů během svého tříletého pobytu, tato působení byla úzce sledována zpravodajskými agenturami a jedinci, kteří přísahali mlčenlivost.
Další kontaktér, který tvrdil, že se setkal s mimozemšťany chovajícími se jako obyčejný občan se týká případu aktivního profesora lékařské fakulty na univerzitě v Mexiku, který byl také hlavním členem Mexican Atomic Energy Commission. Profesor používal pseudonym "Prof. Hernandez" a pracoval s mexickým novinářem Zitha Rodriguezem, který tento úžasný příběh vydal se spoluautorstvím Wendelle Stevense. Diskutoval o tom, jak velmi atraktivní žena, Elyense (profesorem přezdívaná "Lya"), ze souhvězdí Andromeda se chovala jako studentka a navštívila jej na jeho přednášce v učebně při několika příležitostech mezi lety 1972-1974. Poté, co si uvědomil, že nebyla jednou z jeho studentek, jí nakonec vyzval ke konfrontaci a zeptal se jí, proč chodí na jeho přednášky. Po několika konverzacích, které s ní vedl o tom, odkud získala takové pozoruhodné vědomosti z fyziky, jakož i paranormální schopnosti, bylo nakonec Hernandezovi Lyou řečeno, že je z jiného světa. Po několika schůzkách v roce 1975 jej posléze přesvědčila, aby se s ní proletěl jako druhý pilot ve vesmírném plavidle. Zde následuje to, jak Hernandez líčil událost z 22. dubna 1975 ve svém diáři:
"Šel jsem se zúčastnit konference na téma účinných neutralizátorů pro anestézii. Toho odpoledne jsem se cítil prakticky vyčerpán... Jakmile jsem zajel na parkoviště, stěží jsem zaznamenal, že Lya na mě čeká v autě… "Ahoj," řekla na pozdrav… Spěcháš?" Ne, chci si jen odpočinout," řekl jsem. ,,Chtěl bys jet se mnou na misi jako druhý pilot?"…"Dneska byl obzvláště únavný den…. Nemohlo by to být jindy?" Zeptal jsem se, téměř žadoníc." "Je to důležité, nemůžu ti slíbit, že budeš mít další příležitost, jako je tato…." "No tak dobrá… " Řekl jsem, když jsem odemykal dveře", "pokud to není moc daleko, přijímám…."
V tomto bodě Hernandez jel autem do vzdálené oblasti, kam ho vedla Lya. Pak pokračuje ve vyprávění, jak nastoupili do Lyaniny vesmírné lodi a opustili zemskou atmosféru.
"Kulatý objekt více či méně tři metry v průměru stál několik metrů před námi. Lya vyňala nějaké aparáty z kovu, které byly jako malá krabička cigaret a stiskla nějaký knoflík. V tu chvíli se zespoda té lodi samy otevřely dveře a my vešli do interiéru po malém žebříku… Dotkla se nějaké malé páky s mnoha knoflíky a jeden stiskla... Loď se tiše vznesla do vzduchu…. Země ustupovala více a více a já mohl hledět do noci na hvězdy a vidět tucty satelitů všech typů obíhajících kolem Země."
Hernandezův příběh zkoumal podplukovník Wendelle Stevens, který si dopisoval se Zithou Rodriquezem. Stevens našel mnoho podobností s ostatními kontaktéry, třebaže je Hernandez nemohl znát. Rozhodl se přeložit Rodriquezovu knihu o Hernandezových zkušenostech a nakonec došel k závěru, že Hernandez je věrohodný. Jako v případech Adamskeho a Mengera, Hernandez odhaluje, že jeho mimozemský kontakt se mohl snadno vmísit do mexické populace. Narozdíl od Adamskeho a Mengerova případu, Lya byla sama a nezdálo se, že má nějakého parťáka. Přestože nevlastnila auto, věděla jak navigovat řidiče do Mexiko City po silničních systémech, čímž zajistila, že Hernandez mohl dorazit do cíle, kde byla její loď. Její schonost setkat se s Hernandezem ve městě a povědomí o tom, jak cestovat do vesnických oblastí, znovu naznačuje obeznámenost s místy a zvyky domorodých obyvatel. Nejsou to jen kontaktéři, kteří hovoří o tom, že mimozemšťané žijí mezi námi, existují také výpovědi vysoce spolehlivých informátorů, kteří učinili podobná tvrzení.

Výpovědi informátorů o tom, že mimozemšťané žijí mezi námi
Kontaktéři tvrdí, že mimozemšťané žijí mezi námi, což bylo významně posíleno výpovědí informátora hlavního rotmistra Roberta Deana. Dean pracoval na Vrchním velitelství NATO mezi lety 1963-1967 a během té doby byl přidělen do Operačního centra s prověřením přísného kosmického utajení. Tvrdí, že viděl tajnou studii NATO, která byla pověřena analýzou, zda představuje UFO pro NATO hrozbu v otázce operací ve Východní Evropě. Tato tajná zpráva se jmenovala: "Analýza hodnocení: Vyhodnocení možné vojenské hrozby Spojeným silám v Evropě". Soustřeďovala se na nebezpečí UFO, které by mohlo být chybně identifikováno jako útok přicházející balistické střely ze Sovětského Svazu. Dean tvrdil, že tato studie NATO identifikovala čtyři různé mimozemské civilizace navštěvující Zemi.
Řekl, že čeho se skutečně obával bylo, že vysoce postavení důstojníci NATO byli některými z těchto návštěvníků vypadajícími jako my, kteří byli prakticky nerozeznatelní. Dean říká, že generálové NATO byli paranoidní při představě, že někteří z těchto mimozemských návštěvníků mohli chodit po chodbách NATO nebo v Pentagonu nebo dokonce v samotném Bílem domě. V rozhovoru řekl:
"Existovala skupina lidí, která vypadala jako my, která skutečně doháněla admirály a generály k šílenství, protože zjišťovali, že tito lidé, a vídávali je opakovaně, s nimi měli kontakt…. Tito lidé vypadali jako my, mohli by sedět vedle vás v letadle nebo v restauraci a nikdy byste nepoznali rozdíl. A když jste v armádě a jste v první řadě paranoik, tak to poněkud generály a admirály sužovalo. Ta skutečnost, že tyto inteligentní entity by se mohli s námi spojit, chodit chodbami sem a tam, chodit si po chodbách Pentagonu, můj Bože, dokonce některým z nich dojde, že tito hoši by mohli být dokonce v Bílém domě! Ovšem, jak říkám, být paranoik v těch dobách, to věcmi trochu otřese."
Deanova výpověď je zásadním klíčem k odemčení pravdy o mimozemšťanech žijících mezi lidskou populací. Jeho výpověď přesvědčivě demonstruje, že oficiální vojenské a vládní agentury si jsou vědomy této možnosti a ve skutečnosti byly pro takovou možnost nepochybně vyvinuty strategie. Přestože NATO pohlíží na mimozemšťany žijící mezi námi v kontextu tajné ,,Studie vyhodnocování UFO" jako potenciální bezpečnostní hrozbu založenou na výpovědích kontaktérů, zdá se, že mimozemští návštěvníci se vmísili mezi nás, aby se naučili něco o lidské populaci. Navíc se zdá, že učením se o lidských hodnotách a civilizaci návštěvníci vedou tiché vzdělávací úsilí na podporu uvědomování si jejich přítomnosti omezenému počtu jedinců -"kontaktérů".
Další důležitý informátor potvrzující přítomnost existence mimozemšťanů žijících mezi námi je Ingo Swann. Swann byl prvním psychickým médiem zaměstnaným v CIA v programu dálkového nazírání, který začal v roce 1975 projektem Star Gate. Swannův následný stupeň schopností byl tak působivý, že byl v roce 1975 rekrutován tajnou vládní operativou "panem Axelrodem" aby špehoval mimozemšťany. Swann dálkově nazíral na dění mimozemšťanů na Měsíci, kteří tam měli na odvrácené straně základny.
V pozdějších rozhovorech a ve své knize "Penetration" Swann tvrdil, že si prohlížel různé struktury na povrchu Měsíce a pozoroval mimozemšťany blízko nich, kteří byli schopní dýchat bez pomoci, čímž naznačovali, že na Měsíci je atmosféra. Swannovo dálkové nazírání bylo potvrzeno "Axelrodem", který poslal Swannovi knihu od George Leonarda popisující podobné struktury, které pozoroval na Měsíci za použití fotografických analýz snímků z NASA. Swannův úzpěch i projektu Star Gate při sdělování přesných údajů dálkového nazírání zpravodajským službám rychle vedl k tomu, že se Swanna zeptaly vojenské agentury, zda by vyvinul nezbytný protokol pro trénování armádních osob v dálkovém nazírání. Swannovo zapojení do tajných aktivit "pana Axelroda" poskytují cenný důkaz o mimozemšťanech žijících mezi námi.
Při jedné události Swann popisuje, jak ho vzal "Axelrod" do odlehlé oblasti, mohla to být Aljaška, kde cestovali k nějakému jezeru, aby viděli aktivity UFO. Úkol pro Swanna zněl: psychicky získat informace o tom, co zde mimozemšťané dělají a co se jevilo jako tajná základna UFO. Swann podrobně popisoval incident, který se týkal UFO, které se vynořilo z jezera, vytahovalo něco z jezerní vody a rozšířilo se co do velikosti z malého bodu do velkého trojúhelníhovitého plavidla. Předával psychicky získané informace "Axelrodovi" a pak potichu opustili oblast, aby se vyhnuli odhalení ze strany UFO. Co je ve Swannově výpovědi o utajené práci pro "Axelroda" nejpozoruhodnější, je událost ze supermarketu, kde se setkal s pozoruhodně přitažlivou ženou, ze které psychicky vytušil, že je mimozemšťan.
Swann tvrdí, že nakupoval v losangelském supermarketu, když si všiml velmi atraktivní, poskrovně oděné ženy. Říká, že jeho tělo začalo psychicky "bzučet" jakmile jí spatřil koutkem očí a intuitivně obdržel informaci, že byla mimozemšťan. Nejprve tuto myšlenku zapudil, získal nezávislé potvrzení její mimozemské identity, když zpozoroval, že je následována dvěma agenty "Axelroda", také v supermarketu. Polekaný přítomností operativců "Axelroda" Swann rychle opustil místo ze strachu, co by se mohlo stát. Konečné potvrzení, že ta žena byla mimozemšťanka doprovázená agenty, přišlo ne dlouho poté, to když "Axelrod" Swannovi zavolal, aby s ním prodiskutoval, zda s ním tato mimozemská žena telepaticky komunikovala. "Axelrodovi", tito dva jeho agenti řekli, že Swann byl v přítomnosti této mimozemšťanky a možná s ní mohl i komunikovat. "Axelrod" si dělal ohledně této možnosti starosti, a tak jej Swann ujistil, že se žádná telepatická komunikace neodehrála. Investigativní reportér Garry Bekkum líčí to, co se stalo:
"Obnovený telefonní kontakt od "Axelroda" byl dalece neobvyklý. Nejprve Swann přijal záhadný telefonní hovor od nějaké ženy, agentky, která jej přesměrovala na jiné číslo. Tento hovor skončil hrobovým tichem nasvědčujícím, že telefonní linka byla odpojena či odstříhnuta. Jakmile dosáhl požadovaného čísla, zapletl se Swann do zmatené konverzace s "Axelrodem", který se ptal na divnou sexy ženu v supermarketu. "Axelrod" varoval: "Cítím se povinen vám sdělit, že ta žena je doopravdy nebezpečná." Swann patrně uvěřil, že "Axelrodovo" varování potvrdilo jeho nejhorší obavy. Nejenže na Měsíci byli mimozemšťané, ale na Zemi měli své agenty mezi obyčejnými lidmi. Kdyby se mělo "Axelrodovi" věřit, měli bychom se jim vyhýbat za každou cenu."
"Axelrodova" snaha monitorovat mimozemskou ženu, jeho zájem, zda s ní Swann telepaticky komunikoval a jeho varování, že je nebezpečná naznačuje, že "Axelrodovo" úsilí bylo součástí oficiální politiky, jak zabránit jakémukoli obyčejnému civilistovi v bratříčkování se s mimozemšťany.
Výše zmíněná epizora ze supermarketu pomáhá potvrdit výpovědi Deana, Adamskiho, Mengera a Hernandeze, že mimozemšťané žijí mezi lidskou populací. Zatímco se obecně jeví jako velmi atraktivní, mohou se mezi lidstvo přimíchat, aniž by příliš vybočovali. Nicméně, zdá se, že mohou být rozpoznáni stínovými vládními agenturami, které se podle všeho snaží sledovat aktivity mimozemšťanů žijících mezi námi. Swannova příhoda ukazuje, že nejenže se mimozemšťané smíchali s lidskou populací, ale tajné vládní agentury vyvíjejí zvýšené úsilí, aby mimozemšťany sledovaly a odstrašovali soukromé občany od působení s mimozemšťany.

Další aspekt Swannova setkání s mimozemšťankou stojící za povšimnutí je, že ji následovali dva tajní agenti Axelroda. To pomůže potvrdit, že mimozemšťané zamíchaní do populace jsou monitorováni tajnými zaměstnanci, kteří jsou staženi z různých zvláštních složek v armádě a zpravodajských služeb. Další případ informátora, který pomáhá dokreslit, že se používají zvláštní složky pro takovéto monitorovací práce, je výpověď od údajného bývalého člena britské elity Zvláštní lodní služby, SBS, (nezávislá složka britského královského námořnictva. pozn. překl.),který tvrdí, že během své služby museli zatknout dvě ženy, o kterých se domnívali, že jsou mimozemšťanky. Zde je to, co řekl podle třetí osoby a jeho výpovědi při důvěrném shromažďování dat badatelů UFO:

Tvrdil, že byl kdysi u S.B.S., či 'Zvláštní lodní služby', která je méně známou zvláštní zpravodajskou službou jako S.A.S.(Zvláštní vzdušná služba britské armády)v rámci Spojeného království. Bylo mu řečeno, aby cestoval do Londýnského metra, do stanice South Kensington, pokud mi paměť slouží dobře. Když nastoupil do vlaku, poradce, který byl s ním, ukázal na dvě ženy ve vlaku, které mu bylo nařízeno odvést. Tyto ženy byly vysoké, blonďaté a měly modré oči a vypadaly jako dvojčata. Popisoval, že měly vysoké čelo a že to byly ty nejkrásnější ženy, jaké kdy viděl s dokonalým tělem. Líčil, jak se každý ve vlaku zdál být v nějakém transu a reagovali na únos dvou lidí z veřejného vlaku s úplnou lhostejností. Nebylo mu řečeno, proč mají být uneseny a obával se o jejich bezpečí. Jakmile je vzal pryč, řekl, že mu zprostředkovaly pocit míru. Tento muž byl znepokojen tím, že byl asi nějak nepřímo zodpovědný za to, že těmto dvěma ženám přivodil nějakou újmu.
Bylo to asi po týdnu nebo dvou, když seděl v restauraci v Canary Wharf London, když jedna z těchto žen, kterou unesl, přistoupila k jeho stolu a usmála se na něj a obecně dala najevo, že se s ním cítily v bezpečí a že nejsou důvody k obavám.
Výše popsaný incident poskytuje cenný příklad toho, jak jsou mimozemšťané žijící mezi námi monitorováni různými odvětvími zpravodajské komunity včetně zaměstnanců zvláštních složek. Vypadá to jako by takoví mimozemšťané mohli být vzati ,,do péče", aby od nich zpravodajská komunita získávala jejich aktivity a následně na to je uvolňovala. Taková politika naznačuje, že zodpovědné vládní autority již určily, zda mimozemšťané sami nepředstavují národní bezpečnostní hrozbu, což by bylo nekompetentní odhalení jejich přítomnosti, které by představovalo národní bezpečnostní hrozbu. Chování a zájem jedné z žen, která opětovně ujišťovala zpravodajskou operativu zodpovědnou za její zatčení, že je v bezpečí, pomůže dokreslit vlídnou povahu mimozemšťanů žijících mezi námi a to, že nepředstavují přímo národní bezpečnostní hrozbu.
Axelrodův zájem o mimozemskou ženu a o to, zda učinila se Swannem kontakt ukazuje, že mimozemšťané se řídí patrně nějakými instrukcemi neodhalovat svůj pravý původ soukromým občanům. Co víc, Axelrodova "extrémní obava", že Swann s ní kontakt učinil, naznačuje, že jedinci, kteří odkryjí pravou identitu mimozemšťanů by mohli být zatčeni za neoprávněné získávání informací nebo by mohla být proti nim podniknuta další opatření. Proto stojí za diskuzi důležitost vládního zákona a opatření pojednávajících o občanech majících neautorizovaný kontakt s mimozemšťany.
Zákonem o mimozemském riziku (Extraterrestrial Exposure Law) z roku 1969, NASA
schválila federální předpis pojednávající o "mimo-zemském riziku". Zákon o mimozemském ohrožení nabízí právní precedent na zadržení a nejasné uvěznění jakéhokoli jedince, který vstoupí do kontaktu s mimozemšťany. Nejvýznamnější pasáž se týká pravomoci správců NASA nebo jeho zmocněnců:

Stanovit, aby konkrétní osoba, majetek, zvíře nebo jiná forma života nebo hmoty, jakkoli je vystavená mimozemskému vlivu, byla takovou osobou, majetkem, zvířetem nebo jinou formou života nebo hmoty, která je pod karanténou. Karanténa může být pouze na základě stanovení, ať jde o výhodou soudního slyšení či bez ní; že existuje pravděpodobně příčina věřit, že tato osoba, majetek, zvíře nebo jiná forma života nebo hmoty je vystavena mimozemskému vlivu.

Nejvíce znepokojující ohledně tohoto federálního opatření bylo, že proti takové vazbě není možnost podat odvolání a občanům by mohl být řádný soudní proces odepřen na základě "pravděpodobné příčiny", že byli vystaveni mimozemskému vlivu. Vzhledem k tomu, že široká veřejnost a volení zástupci nemají informace o mimozemské přítomnosti, toto nařízeníNASA dává zelenou praktikám a rozhodnutím týkajícím se mimozemského rizika, které nejsou podrobeny kongresnímu dozoru nebo mediálnímu zkoumání. Přestože byl zákon o mimozemském riziku "oficiálně odstraněn" a umístěn na rezervní status v roce 1991, vytváří nicméně precedent v tom, že právní poradci jakékoli vládní agentury nebo vojenského oddělení by mohli vést možné soudní uplatnění proti jedincům, kteří mají mimozemský kontakt. Nařízení NASA a podobné zákony nebo opatření v jiných zemích poskytují právoplatné prostředky k utišení jedinců, kteří se dostali do kontaktu s mimozemšťany, kteří postupně přecházeli do lidské populace. V postatě, kdokoli, kdo se setká s mimozemšťany by mohl být předmětem nejasného zatčení bez jakékoli ochrany zákona. Nejenže by to zastrašilo jedince před odhalením takových kontaktů s mimozemšťany, ale pomohlo by to také odradit mimozemšťany od odhalení svého původu obyčejným občanům.
Zákony a opatření ve Spojených státech přijaté, a kdekoli jinde, mohu být použity jako zákonné prostředky k donucení soukromých občanů, kteří odhalí pravou identitu mimozemšťanů žijících mezi námi. Když přijmeme důkaz, že mimozemšťané jsou úzce monitorováni tajnými agenturami zodpovídajícími za zabezpečení, aby se takovéto informace nedostaly do veřejné sféry, závěr je takový, že soukromí občané velmi riskují, pokud utvoří nějaký kontakt a vládní agentury si to přejí potlačit. Soukromým občanům mohou být upřena jejich ústavní práva, přestože tyto zákony nebo opatření zakazující neautorizovaný kontakt s mimozemšťany jsou staženy a přemístěny na rezervní status.

Závěr
Výše uvedené důkazy ve smyslu výpovědí různých kontaktérů a informátorů naznačují, že mimozemští návštěvníci, kteří jsou prakticky nerozeznatelní od lidí, žijí mezi námi. Zdá se, že tito mimozemští návštěvníci mají velmi atraktivní fyzické charakteristiky, mimozemské ženy jsou popisovány mužskými pozorovateli jako ty nejkrásnější, co kdy viděli. Mimozemšťané se obtěžují učením se domorodých jazyků kultury, do které se pohrouží, učí se jak řídit automobil a vyznat se v dálničních systémech a dělají po léta neškodné práce. Skutečnost, že tito mimozemští návštěvníci jsou monitorováni a dokonce zatýkáni a pak propuštěni naznačuje, že tu existuje rozsáhlý tajný sledovací systém.
Zdá se, že mimozemšťané žijící mezi námi se řídí způsobem podobným nebeským mírovým sborům, když se někde snaží smísit s populací. Podle všeho si přejí naučit se pozemskou kulturu a chování; a možná pomáhat při předávání informací vybraným jedincům. Fakt, že tito mimozemšťané jsou spíše monitorováni, než okamžitě bráni do vazby, nasvědčuje, že byla učiněna rozhodnutí zodpovědnými vládními agenturami, aby tolerovali takovou mimozemskou přítomnost. Případ, který se týká Valiant Thora, napovídá, že vytvořený sledovací systém se rozšiřuje i na návštěvníky, kterým je poskytnut status VIP a dovoluje se pravidelně setkávat s vyššími úředníky. Následkem toho je možné dovozovat, že tací mimozemšťané nepředstavují přímou národní bezpečnostní hrozbu, třebas jsou vědomosti o jejich původu považovány za národní bezpečnostní hrozbu, kde však jedinci musejí přísahat mlčenlivost. To by vysvětlovalo velkou obtížnost při získávání informací o mimozemšťanech, kteří splynuli s obecnou populací, k čemuž je vydána velmi vysoká bezpečnostní klasifikace s tímto jevem spojená.

Pokud jde o zákony a opatření týkající se "mimozemského rizika", jedinými prostředky k zajištění, aby soukromí občané byly chráněni pokud se setkají s mimozemšťany je, mít právo působit společně s mimozemšťany na uznané formální úrovni. Zatímco existuje vzrůstající povědomí potřeby mít uznané právo založené na možném vládním odhalení UFO jako mimozemského původu, může to vyžadovat konkrétní veřejnou akci k zajištění takového práva. Určitý pokrok se k tomuto ukončení již vyskytl s vydáním "Deklarace o podpoře mírových vztahů s mimozemšťany", která se výslovně na takové právo odkazuje a která byla přijata na konferenci na Havaji 11. června 2005. Třetí odstavec této deklarace praví, že signatáři a podporovatelé: "potvrdí přirozené právo všech občanů mít otevřený kontakt se zástupci mimozemských civilizací ve všech případech a budou se zabývat neoficiální diplomacií."Další iniciativa přináší návrh zákona k přijetí do kongresu Spojených států, zákon o mimozemském kontaktu, který by ochraňoval občany mající zkušenost s mimozemským "rizikem". Je pravděpodobné, že obdobné návrhy zákonů budou nakonec předloženy ve většině národních parlamentů.
Skutečnost, že jisté množství mimozemšťanů si zvolilo smísit se s běžnou populací bude asi velkým překvapením pro mnohé, kteří stále pochybují o realitě jevu UFO a mimozemské hypotéze. Ještě více je zarážející možnost, že návštěvníkům je poskytnut status VIP a setkali se s vyššími úředníky z americké vlády. Přítomnost mimozemských návštěvníků v tichosti se učících lidským řečem, kultuře, politice a vědě, poskytne mnohým velké uklidnění při přípravě na budoucí otevřený kontakt.
říjen 2006 Michael E. Salla, PhDr.
překlad Karel Rašín

převzato z exopolitika.cz