Březen 2011

Novinářský slovník

17. března 2011 v 19:44 | Akhur9
http://www.youtube.com/watch?v=S2lXxbceUw8
Video 1: "dramatické" záběry podle Russian Today

http://www.youtube.com/watch?v=W-fbJCrmD4U
Video 2: záběry bez "novinářské" odezvy, doporučuji se podívat do konce

"musím uznat, že novináři mají opravdový vkus pro realitu"

Jak je to s Blue Beam ?

1. března 2011 v 16:37 | Akhur9
Na netu kolují nejrůznější články o Projektu Blue Beam(PBB). Jak je to tedy sním ??

Na blogu Secret Sun
je ukázáno že pan Serge Monast je bud podvodník nebo byl dokonale oklamám!!
ve výše uvedeném článku je poukázáno, že hodně částí z PBB je převzato z neuvedeného filmu Star Trek

Podle autora Secret Sun je jedná o desinformační kampaň namířená proti čemu ??

1,kdo stojí za PBB?
a, nikdo, je to výmysl
b, vláda USA
c, tajná vláda ( nacisti, židovské spiknutí a podobně)
d, démoni alias "síly pekelné" ( satanisti a spol.)
e, mimozemštani

Pokud budeme brát infomace pana Monasta jako pravdu, tak odpadá varianta a, ale co zbývající odpovědi ?
Podle pana Monasta zde mimozemštani nejsou nebo se nehodlají podílet na PBB.
pozn.: jinak by tuto falešnou invazi provedli vlastními prostředky, zřejmě i chytřeji a bez informačního úniku, dokázali by totiž nechat pana Monasta zmizet dřív ,než by něco někomu řekl. Jsou to kluci šikovní :).
Varianty b a c, vypadají také logicky, že? NASA přece "spadá" pod vládu USA, takže by na tom mohli profitovat - Mesiáš made in U.S.A. No, nezní to dobře? Určitě by kázal ve stylu Americký sen, Volný obchod a podobně. Časem by to lidem došlo, že nejde o nebe na zemi a byl by konec.
Tajná vláda je na tom ještě lépem, nové světové náboženství je přirozenou součást vývoje lidstva a je to velké lákadlo tento proces podchytit, zmanipulovat a kontrolovat. Vytvoří si své vlastní náboženství skrze PBB. Sjednotí svět pod jedním vládce atd.Ale?
Informace o PBB se na netu hodně rozšířili, takže je malá šance, že budou postupovat podle tohoto schématu, většina lidí by jim to nesežrala. Takže zase konec.Takže ??
Démoni, satanisti atd.
Hmm, tak tohle už vypadá jako nedělní kázání. Ale, já osobně zastávám názor ,že tvz. "Demoni" jsou jen extra-dimenzionální bytosti, které žijí ve svém světě a dokáží se také dostat do naší dimenze, ale nechápu proč by používali PBB v naší skoro-ateistické společnosti. Stačí nabídnout peníze a slávu, dlouhý život a lidé se jim sami odevzdají. Nebo je ti démoni posednou přímo."Démoni" nepotřebují techniku, oni mají psychickou sílu.

2, jak odhalit hologram?
Hologram je vlastně jen svazek koherentního světla.
Tudíž je možné, tedka plácnu blbost, že přes sluneční brýle by jste nic neviděli, nebo jen část obrazu..
Dále snímače UV a infra by měli být bez odezvy, žádný radarový záznam ,atd. Objekt by měl být viditelný jen ve viditelném spektru světla, to by mělo stačit na oklamání.
U některých pozorování "UFO", kdy jsou tyto objekty zamaskované a viditelné mimo naše spektrum vidění. Představa, že by někdo dělal širokospektrální hologram je hodně sci-fi a nehledě o náročnosti takového zařízení, možná velké jako kamion nebo tak, a také nepraktické, většina pozorovatlů by byla bez dostatečné pozorovací techniky.

Složitost provedení PBB je opravdu velká. Představa, že musíte přeložit poselství do všech jazyků světa (možná až 10 000), znát podrobně všechny detaily všech národů i kmenů o "spasení" . A poté musíte přehrát poseltví každému člověku zvlášt, protože každý mozek je unikát a né každý musí něco slyšet (to máme 6 700 000 000 duší),
U hologramu musíte použít bezmračné počasí pro projekci v troposféře - simulace invaze UFO, Janova Apokalipsa atd.
Projekci v stratosféře není závislá na počasí (mraky a podobně zde není) . Na orbitě musíte mít několik set satelitů s touto technologii, a toho by si někdo všiml a už bychom měli fotky takového zařízení při výrobě.

Celkově existuje více fotografií ufo, ale žádná foto onoho holografického zařízení a opakuji, techto strojků muselo bých vyrobeno stovky, každý musel stát pár miliónů dolarů! Nezapomeňme, že fenomén mimozemštanů je zde minimálně od roku 1947 (u nás na zlínsku je tento fenomém znám již od 19.století - starozlínské pověsti) ale fenomén PBB je až od roku 1973 nebo tak, propast téměř 20 let a v té době se už dávno jela desinformační kampaň proti "mimozemštanům" .
To je poměrně logický zkrat, kdy na jedné straně se hovoří o mimozemštanech a po 20 letech pan Monast příjde stím, že to neexistuje a že musí být vytvoření. Jako kdyby vůbec neregistroval 16 let pozorování ?!

Pravá konzistentní konspirační "teorie" nevychází z filmů, ale konspirace vzniká před filmem. Takto se můžu podívat na nevydaný sci-fi filmek a pak zakomponovat do své teorie a bude ztoho šlágr.

Ale abych nebyl úplný skeptik a kritik PBB, mám pár vlastních hypotéz:

1, některým politiků byla ukázána mimozemštany technologie pokročilích hologramů ( ukřižovaní ježíše, atd., zjevení ve Fatimě) a byli upozorněni , že pokud nebudou tancovat jak oni budou pískat, tak nám tady udělají holografickou párty.
Bezradnost politiků vedla k tomu, že lepší aby se lidé dozvěděli co na ně chystají mimozemštani, ovšem s jednou podmínkou místo mimozemštanů zde bude nějáká pozemská organizace (OSN, NASA, Vatikán a podobně). Plány mimozemštanů jsou možná podobné s PBB v některých bodech.
První fazy možná chtěli natočit film o mimozemském podvodu ve stylu Star Trek, ale to by neoslovilo dostatečné množství lidí a navíc by bylo složité sestrojit jednoduché schéma PBB, které se dá snadno ústně předat. Tak přišel na řadu pan Monast, bud věděl pravdu ale rozhodl se šířit desinformaci nebo mu byla podstrčena úmyslně, a ten dokonal své dílo.

Mimozemský Blue Beam je mimo hru a mimozemštani "oficiálně neexistují dále". Vyřešili dvě mouchy jednou ranou, tomu říkam efektivnost.

2,projekt BB je realný ale zase do toho budu motat mimozemštany, ti sem přiletěli již dříve a dozvěděli se , že místní psychoptická sebranka plánuje velkou show, a rozhodli se na tomto projektu zúčastnit, jelikož možná vedou válku s jinými mimozemštany a potřebují regionálního spojence (Zemi), zinscenují útok jim nepřátelských mimozemštanů na Zemi a poté nás zachrání, Lidstvo je ve válce - máme mimozemské nepřítele a spojence. Také dobré schéma , že?

pokračování možná příště :)