Srpen 2011

Elitní psychopat , aneb malá? kauza u nás na naší hroudě

16. srpna 2011 v 20:10 | Akhur9
Prosím zajděte na stránky originální stránky, je tam krátké video. No comment. :)

Já plácám

Elitní psychopat - psychopat (primární nebo sekundární) nebo deprivant, který je členem společenské elity ( vyšší nebo nejvýšší).

Tož zajímavý ogaři tam nahoře sú.

Ps. tak hnusného chlapa jsem ještě neviděl, vypadá jako ježibaba, a to jsem už viděl pár zjevů :))
Zlo s hnusnou držkou a jazykem polomrtvým z olizování klik, expert v rektální speleologii - objevitel Mamutích jeskyní.

idnes plácá
Vlivný lékař Jaroslav Barták, který trýznil své asistentky, v posledních dnech a týdnech opakovaně telefonoval nejvýše postaveným představitelům vlády, justice a policie. Snažil se je pozvat na schůzku a vlákat do své buňky Lions Clubu, světové organizace, v níž se scházejí mocní lidé kvůli charitě.
S premiérem Janem Fischerem
Jaroslav Barták s bývalým premiérem Janem Fischerem | foto: repro iDNES.cz
galerieJaroslav Barták s prezidentem Klausem a expremiérem Zemanem na státním svátku Zdravice a diskuse s předsedou vlády Jiřím Paroubkem Jaroslav Barták s prezidentem Klausem a expremiérem Zemanem na státním svátku S premiérem Janem Fischerem Jaroslav Barták a Mirek Topolánek Policejní prezident Vladislav Husák na návštěvě v Lions Clubu S předsedou KSČM Vojtěchem Filipem Na oslavě dvaasedmdesátých narozenin prezidenta Václava Havla Přijetí primátora Pavla Béma mezi Lvy
"Přes rok jsem navštěvoval Lions Club. Před čtyřmi lety jsem členství ukončil, abych vyloučil zneužívání svého jména v soudních kauzách ze strany pana Bartáka," řekl MF DNES šéf Městského soudu v Praze Jan Sváček.
Podobně Barták uháněl i vrchního státního zástupce v Praze Vlastimila Rampulu. "Pana Bartáka znám, seznámil jsem se s ním v rámci pardubického Lions Clubu, kam občas zajdu. Snaží se mě kontaktovat, já o to ovšem nemám zájem," uvedl Rampula.
"Nehorázným způsobem mě pronásledoval. Kontakt s ním jsem po jedné schůzce odmítl," řekl MF DNES policejní prezident Petr Lessy. Konstatoval, že od Bartáka dostával i SMS zprávy ve smyslu "Lvi drží při sobě".
Před týdnem vylákal Barták na schůzku i ministra vnitra Jana Kubiceho. "Snažil se o klasickou kontaktáž," říká Kubice, který mu od schůzky nebere telefon.
Barták se snažil vlivným zalíbit i tím, že jim nabízel pomoc v nejrůznějších aférách. Bývalá nejvyšší státní zástupkyně Renata Vesecká vzpomíná, jak jí volal během kauzy Čunek a oznamoval jí, že Lions Club bude v její prospěch intervenovat u ministra.
"Nebrala jsem to vážně. Už mě ale dlouho nekontaktoval. Z toho, co se o něm dozvídám, jsem v šoku," uvedla.