Říjen 2011

Je to usměvné

26. října 2011 v 23:07 | Akhur9
Zdravím těch pár skalních i náhodných návštěvníků mého blogu.
Omlouvám se, že nejsem příliš aktivní. Měl jsem dost práce se uživit ale situace se zlepšuje.
Za tu dobu se stalo opravdu hodně věcí jak doma a ve světě.

1.Einsatzgruppen E "Norgeland"

Prazvláštní antiteze konspiračních blogů Anders Behring Breivik - zednář, islamofob, křestanský fundamentalista
prototyp dnešního Homo ponerus ponerus (domnívám se, ze primární psychopaté jsou jakýmsi prekurzorem nového druhu člověka, zatím co Homo Sapiens Sapiens se vyvíjí zcela jiným směrem), u Breivika však nemohu potvdit zda se tak narodil nebo byl vytvořen, je zde nutná znalost rodinného psychologického profilu a výzkum dědičných vloh.Proto jej spíše budu považovat za sekundárního psychopata.

Více na Wikipedii

Český politolog Zdeněk Zbořil se vyjádřil, že Breivik je především sociálně nedospělý psychopat, jehož motivaci nelze přiřadit k nějakému jasnému extrémistickému proudu, avšak jeho jednání může inspirovat nějaké jednotlivce či skupiny k nápodobě.[45] Apoštolský nuncius v Norsku Emil Paul Tscherigg řekl, že vnucovat druhým svoji fixní ideu či ideologii je křesťanské existenci naprosto cizí a v případě Breivika jde zjevně o vyšinutou osobnost.[35] Italský sociolog Massimo Introvigne o Breivikovi napsal, že "všechny svoje problémy a problémy světa připisoval muslimům a nepochybně byly jeho motivace také patologického rázu".[35] Psychiatrička Marta Holanová považuje Breivika za narcistní osobnost s mesiášským naladěním, přičemž poruchu osobnosti nepovažuje Holanová za duševní nemoc.[5] Psycholog Slavomil Hubálek označil Breivikův manifest za pseudovědecký blábol, jehož pomatená ideologie jen posloužila Breivikově agresivitě a touze po slávě, které byly hlavní motivací a mohly být projevem komplexu méněcennosti ze sociální a partnerské neúspěšnosti. Podle Hubálka však Breivik naplňuje všech 7 bodů takzvané škály fašismu v osobnosti.[5] Ředitel psychiatrické léčebny v Brně-Černovicích Marek Radimský se domnívá, že kdyby byl Breivik duševně nemocný, jen těžko by si mohl všechno tak dobře promyslet a zorganizovat.[5] Znalci se shodují, že Breivik byl nadprůměrně inteligentní.[5] Podle české policejní psycholožky Ludmily Čírtkové byl Breivik masovým vrahem z ideových pohnutek - misionářský pachatel z nenávisti, který věří, že jeho činy jsou z vyššího pověření a nutné k prospěchu společnosti. Na počátku procesu psychického vývoje předpokládá nějaký sociální propad pachatele, neúspěch v normálním zařazení do společnosti, což je kompenzováno virtuálním životem a hledáním viníka a nepřítele, jímž se v Breivikově případě stal multikulturalismus, kulturní marxismus a podobné konstrukty. Navíc u něj shledává maligní narcismus. Nebyl psychotikem, ale sociopatem. Současná společnost podle Čírtkové plodí nemalé množství outsiderů, a vzhledem k jejich samotářství je obtížné předem odhalit, co připravují.[46]

Co více dodat.

2. Europrůser aneb neser tam kde jíš

Řecko, Řecko, Řecko to je jen slyšet v novinách, v rádiu i na inte"fer"netu.
Stále se patlá stále dokola - řekové jsou líní, nehospodární atd. Avšak je málo se mluví o lidech kteří výrazně pomohli a pomáhají krizi v Řecku prohloubit .

Více Cityboy

Dvě protilehlé strany finančního světa. Na jedné stojí intriky a peníze jako nejvyšší hodnota, užívání drog, tvrdého alkoholu a provozování nevázaného sexu. Na straně druhé je morálka, profesní hodnoty a snaha o snižování poplatků ve prospěch klienta. Dvě knihy o finančním světě, a každá jiná.
Kniha Cityboy od Gerainta Andersona je pohledem do zákoutí života v evropském centru finančního světa - londýnské City.

Cityboy: Arogance a bohatství

Jde o život plný peněz, intrik, sexu, drog a alkoholu. Vzkaz otevřené, byť křivárnami napěchované makléřské zpovědi je jasný: ekonomika je jeden obrovský švindl fungující na bázi koloběhu nekonečného množství spekulací. To, co bývalý finanční analytik bez zacházek či otálení a s gustem rozkrývá, sice mohou "obyčejní smrtelníci" vzdáleně tušit, nicméně takhle tvrdý výklad je pro ně poměrně otřesnou zkušeností. Kniha je tak plná nejrůznějších gagů - arogance a City k sobě patří jako třeba sýr a portské víno nebo naprosté blábolení k tomu, když je člověk na kokainu.
Makléři v City se řídí heslem: "Zbohatni, nebo alespoň umři při snaze zbohatnout." Autor popisuje svět soutěživosti, kde není místo nejmenšího zájmu o blaho klienta. Jediným cílem v City je vydělat co nejvíc a co nejrychleji. Lakota nezná hranic a vypadá to, že privilegovaní chlapečci ze City, ať budou vydělávat jakékoliv sumy, nebudou nikdy spokojení.
Makléři jsou popisováni jako chlapci, které spojuje - kromě nekontrolovatelných eg - jejich nepředstavitelné bohatství. Připíjejí si na "rychlá auta, levné kurvy a nulové daně". Autor na několika stránkách popisuje i zakázané investiční praktiky. Obchodování s důvěrnými informacemi, úplatky klientům, manipulace s trhem a záměrné sdělování nepravdivých informací je prakticky na denním pořádku. Poselství je zřejmé: "Jestli máte ve finančním světě nějaké morální zásady, tak budete vydělávat daleko méně než ti, kteří je nemají."

http://www.investicniweb.cz/univerzita/investovani/2010/6/21/clanky/cityboy-nema-nikdy-dost/

Nyní už tušíte, proč se děje na finačním trhu to co vidíte. Zde nám nepomůže žádný politik nebo ekonom, zde je potřeba psychyatra.

3. Kaddáfí je mrtev , ať žije Kaddáfí

Jak jsem prorokoval, tak Kaddáfí dopadl jako Mussolini, byl to hazl velkého kalibru, ale musím mu přiznat i dobrou stránku - zdravotní péče zdarma, školy zdarma. Na rozvojový svět na nevídané - na rozvojový svět. Ale ten hajzl tak kradl , že kdyby neměl tuhle potřebu tak Libie mohla patřit s Jižní Afrikou do vyspělého světa. Nad tímto jeho příznivci neradi přemýšlejí . Navíc ten zrmd použit jednu taktiku NWO - použil cizí vojáky proti svým lidem !!!!!
Ukázka tohoto psychotika nebo psychopata se ukazuje na jeho dětech - taky pěkní parchanti jako jejich tatínek, dcera mučila etiopskou ošetřovatelku zato že nechtěla zbít palčící dítě. Synkové jsou chodící, něktěří u hnijící encyklopedie psychiatrie. Oslavovat tohoto Homo Ponerus Ponerus je chrstat obyčejným lidem do tváře moč.

Jak se říká, taková normální rodinka.

4. Occupy Wall NaSrat

Upřímně podporuji tyto lidi, a ve vhodný čas poůdu tyto lidi také podpořit, ale chybí mě tam jedna zásadní věc.
Jak má vypadat svět po oné změně? Nakolik se jedná o protest a nakolik o hnutí o zjednání nápravy ?
Kde jsou konkrétní návrhy se kterými se mohu ztotožnit ? Možná jsou ale neslyšel jsem je. Existuje Manifest ?

5. Pochod na velký krach

2012 rok zlomu nebo rok stability. Pokud padne Řecko tak padne Itálie, Španělsko, Portugalsko tyto země strhnou sebou Francii, ta zase Benelux a Británii, Maďarsko a Švýcarsko. Německo bude chvíli odolávat ale taky padne a sním s celá střední Evropa . Přijde věk falešných spasitelů národů , mesiášů církve, ekonomických megalomanů.
Čína bude požadovat své peníze pomocí jaderných zbraní Ruska. Nástup fanatických islamistů ( nikoliv umírněných islamistů) na Blízkém východě. Potom jednoho dne uslyšíme syrénu , záblesk a konec. Milióny mrtvých a miliardy umírajících. Válka pro nic a kvůli ničemu.
Příchod Vlády Homo Ponerus Ponerus. Konec našich blogů, našich snů.
Budu věřit že to tak nedopadne.

Akhur9