Červen 2013


"Iliuminati" po česku

21. června 2013 v 16:48 | Akhur9

Zdravím občasné návštěvníky na svém blogu, je sice pravda, že zde již moc nepublikuji. Mám proto své důvody, začal jsem psát knihu na téma ponerologie, takže většinu svého času raději věnuji knize. Pravda je, že až dokončím tuto knihu, tak mě akorát zavřou. Popis: Smějící seJak již název příspěvku naznačuje, budu psát o té velmi často zmiňované skupině pod jménem Illuminati, ale tentokrát na český způsob.

Není to tak dávno, kdy se v mediálním chlívku u nás začalo psát o Jaroslavu Bartákovy, známého z kauzy znásilňování asistentek. V únoru tohoto roku (2013) byl odsouzen na 14 let odnětí svobody za tyto skutky, o dalších zločinech se nyní zatím neví. Dále byl Barták spoluvlastník soukromé kliniky v Modřanech, byl zakladatel spolku Lions Club a několik let také jeho ředitel a poté i údajně tajemník klubu. Tento klub, jak tvrdí Barták je pokračování Svobodných zednářů. V těchto strukturách získával své skutečné i domnělé vazby na "elitu". ( viz fotoalbum)

Krásný příklad Bartákova vlivu a postavení lze najít na wikipedii:
"20. června 2008 se konal na Vltavě již pošesté Lví parník, na němž se sešli Lvi, rotariáni a svobodní zednáři, tentokrát na oslavu 20. výročí prvního českého Lvího klubu Praha Orel, 50. narozenin jeho zakladatele a tajemníka Jaroslava Bartáka, 35. narozenin jeho choti Lenky a 55. narozenin pravoslavného arcibiskupa Kryštofa. Zúčastnilo se kolem 200 hostů, z toho 20 velvyslanců. Za diplomatický sbor promluvil velvyslanec Vatikánu arcibiskup Diego Causero a izraelský velvyslanec Yaakov Levy, za svobodné zednáře herec a velmistr Martin Štěpánek, prezidentka a velmistr lóže B'nai B'rith. Přítomni byli i expremiér Miloš Zeman, poslanci, senátoři a hejtmani. Součástí byla i charitativní aukce pro zrakově postižené s výtěžkem 30 tisíc Kč."

Ale co je skutečně zajímavé, ale zároveň tragikomické je to, že se znal s Františkem Jílkem (odsouzený za podvody a zpronevěru). Tento muž byl samotným Bartákem "korunován za českého krále" v kapli svatého Víta (http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/reziser-jilek-spojeny-s-chlipnym-doktorem-bartakem-pronikl-do-svateho-vita.html). Tento člověk je zároveň jednatelem a spolupodílníkem firmy Hermes Illuminati s.r.o. ( http://rejstrik-firem.kurzy.cz/27373134/hermes-illuminati-sro/ ) spolu se svým bratrem Davidem (údajně odsouzený za podvody), neměl bych zapomenout, že tato stejná firma natáčela erotický film "Svobodný zednář Giacomo Casanova", který vyvolal skandálna pražské nuncianutůře.

Pomazání Františka Jílka olejem v kapli chrámu sv. Víta na Pražském hradě | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Údajná korunovace
Další poněkud podivný výrok, kde se spojující Illuminati a Bartáka, je jeho legendární výrok o tom, kdo mu financoval jeho cestovatelskou vášeň:
"Jezdím tam na pozvání. Za cesty platí moji kamarádi Lvi a Ilumináti. Vždycky se setkávám s řediteli místních nemocnic, velvyslanci a nakonec navštívím i pobočku Lvího klub"

Když se trochu zamyslím, tak je docela podivné, že tento sexuální predátor mohl tak dlouho být na svobodě? Nabízí se otázka, zda není za Bartákem někdo dobře postavený, kdo mu kryl jeho zhovadilosti. Pokud se podíváme na blíže do Bartákova okolí, existují zde zajímavé osoby, kupříkladu ex-místopředseda Věcí Veřejných Tomáš Jarolím (jeho blízký spolupracovník byl F. Jílek) a ex-arcibiskup pravoslavné církve Kryštof (natáčení filmu). (http://cs.wikipedia.org/wiki/Arcibiskup_Kry%C5%A1tof)

Nevím čím to je, ale mám dojem (nikoliv důkaz), že jedná o formu "deprivantské koalice". Bylo by vhodné zvážit návrh trestního oznámení na neznámého pachatele (něco ve stylu o zamlčení trestného činu), bylo by zajímavé, co by se dál dělo. Například prošetření činnosti Lions Clubu, neznámé zahraniční vazby na Illuminati, atd.

Každopádně je Barták velmi nebezpečný člověk a lidé, kteří s ním déle spolupracovali, by měli být prošetřeni policií také. Je zdě totiž cítit něco zhnilého ve státě Dánském.
Pokud chcete další zajímavosti, stačí si je vygooglovat. Je toho dost a dost.

Přeji hezký den Akhur9